top
logo


Přihlášení

Dorostenci vyhráli…, ale jen poločas! PDF Tisk Email
Středa, 04 Listopad 2009 03:33

FC Horní Bludovice – SK Dětmarovice (dorost) 3-5 (2-0)

S přáním konečně doma vyhrát , nastupovali naši dorostenci k utkání s celkem Dětmarovic. Začátek utkání se našim chlapcům vydařil náramně. V 11. minutě se k odraženému míči dostal Jakub Víšek a podle rčení ,, když nevíš co s míčem, dej gól‘‘ vystřelil z velké dálky a bylo 1-0 pro domácí. Ve 20. minutě kopali naši hráči rohový kop, k míči se dostal Pepík Konta a umístěnou střelou k tyči upravil na 2-0.  Za tohoto stavu odcházela obě mužstva do kabin.

Zatímco hostující trenér spustil na své hráče spršku nevybíravých slov za jejich výkon v 1. poločase, domácí trenér krotil přehnaný optimismus a nabádal své hráče k odpovědnému bránění a vyvarování se chyb. Když však ve 47. minutě hosté snížili po hrubé chybě obrany na 2-1 , zápas se začal otáčet ve prospěch mužstva Dětmarovic. Jejich střelci se trefili v 60., 71. a v 77. minutě a rázem to bylo 2-4. V 79. minutě ještě vykřesal jiskřičku naděje po pěkné kombinační akci Jirka Ševčík a snížil na 3:4 , ale za pět minut po další chybě v obraně, hosté upravili na konečných 3-5.

Přejme našim chlapcům, aby ve dvou zbývajících utkáních s celky Těrlicka a Věřňovic zabodovali a snížili tak bodový odstup na nejbližšího soupeře.

Sestava FCHB: Velička – Havlíček (55. Ševčík), Mikula, Košař, Kisza – Mach, Bukovjan, Víšek©, Pisk (68. Muller) – Mazurek (75. Sabol), Konta

Branky FCHB: Víšek, Konta, Ševčík
 
Všechny body zůstaly doma! PDF Tisk Email
Středa, 28 Říjen 2009 09:59
FC Horní Bludovice – Slovan Horní Žukov 4-0 (2-0)

Po dvoutýdenní neplánované přestávce přivítali naši fotbalisté na svém hřišti tým z Horního Žukova. Původně se mělo toto utkání hrát na hřišti soupeře, ale vzhledem k nepříznivému počasí během týdne se oba celky dohodly na výměně pořadatelství a zápas se hrál v Bludovicích.

Utkání začalo z obou stran velmi opatrně.Martin Baránek si s míčem dobře rozumí První příležitost se naskytla v 7. minutě, když Mirek Zedník krásným centrem našel Béreše a ten hlavou poslal tým FCHB do vedení 1-0. V 18. minutě trenér Bariš byl nucen vystřídat zraněného Šturce. Místo něho se do utkání zapojil Bezdíček. Ten ve 25. minutě našel v pokutovém území osamoceného Vohánku, ale jeho střelu brankář Žukova kryl. Ve 36. minutě se domácí celek radoval podruhé, když nádherný Baránkův centr uklidil do sítě hostů Vohánka. Domácí celek i za stavu 2-0 předváděl pohledný fotbal. Ve 42. minutě měl blízko vstřelení gólu Bezdíček, ale jeho hlavička skončila jen na tyči soupeřovy brány. Dvoubrankové vedení si hráči FCHB do přestávky s přehledem pohlídali.


Do druhého poločasu nenastoupil dobře hrající Jarda Kvapil.Karel Vohánka si proti Slovanu připsal další gól Místo něho se do středu zálohy postavil Pašek. Domácí fotbalisté i nadále pokračovali ve skvělém výkonu. Ve 48. minutě vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Dobřický, ale ten si s jeho střelou poradil. O dvě minuty později to zkusil Pašek, ale i jeho pokus brankář Slovanu kryl. Marek Tvardík a Kamil Směták mají vše pod kontrolouV 73. minutě se na hřišti objevil Fišer, který nahradil Antonczyka. Hráči FCHB neustále vyvíjeli na soupeře obrovský tlak. Když už se zdálo, že další branku diváci neuvidí, udeřilo potřetí. V 83. minutě se do listiny střelců zapsal Fišer, který dokonale využil nahrávky Martina Baránka. V 87. minutě po nádherné akci upravil skóre utkání Pašek, když jeho střela skončila v pravém růžku soupeřovy brány.


Hráči FCHB podali v tomto utkání velmi dobrý výkon Michal Bezdíček v akcia svého soupeře bez větších problémů  porazili. Své úkoly si poctivě plnili všichni hráči. Za týden přivítáme tým Baníku Fučík Orlová a pokud hráči předvedou stejný výkon jako proti Slovanu, o výsledek se nemusí bát! FCHB do toho!!!


Sestava FCHB:  Tvardík  –  Dobřický, Směták, Zedník©, Jasiok  – Béreš, Kvapil J. (45. Pašek), Antonczyk (73. Fišer), Šturc (18. Bezdíček)  – Vohánka, Baránek

Branky FCHB: Béreš, Vohánka, Fišer, Pašek

Žluté karty FCHB: Dobřický, Jasiok, Béreš
 
Debakl dorostenců FCHB! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 29 Říjen 2009 17:51
TJ Dolní Datyně - FC Horní Bludovice (dorost) 11-0 (5-0)

V sobotu nastoupil naši dorostenci k dalšímu mistrovskému utkání na půdě Dolních Datyní. Díky absenci mnoha hráčů, kteří se neobtěžovali ani omluvit z neúčastí, utkání dopadlo jednoznačným vítězstvím domácích. 

Hráčům, kteří k tomuto utkání nastoupili je zapotřebí poděkovat. Na hřišti bojovali a snažili se uhrát co nejlepší výsledek. Skvělý výkon podal brankář Velička a Miloš Svoboda. Do poločasu domácí prakticky rozhodli o osudu utkání. Za stavu 5-0 naši hráči jen těžko hledali motivaci jakkoliv zápas zdramatizovat. Škoda, že hráči Petr Bukovjan a Michal Mach neměli možnost předvést své schopnosti. Ve druhém poločase domácí ještě přidali šest branek a upravily výsledek na konečných 11-0 .

Dorostenci FCHB si utkání prohráli dříve než ještě začalo. Přístup hráčů, kteří se na utkání nedostavili bez sdělení důvodu je neomluvitelný! Tito hráči poškodili své kamarády v mužstvu, trenéry a celé fotbalové vedení FC Horní Bludovice!

Soupeř nám předvedl jak se má hrát fotbal. Chování hráčů Dolních Datyní po zápase však raději nebudeme komentovat, protože to s fotbalem a slušnými mravy nemělo nic společného!!!

Sestava FCHB: Velička - Pisk, Janoštík, Ožana(46. Vavříček), Kisza - Bukovjan, Mazurek, Havlíček, Svoboda (89.Složil) - Ševčík, Mach

Žluté karty FCHB: Havlíček
 
FCHB petřvaldský Slavoj porazil! PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Říjen 2009 19:33
Slavoj Petřvald – FC Horní Bludovice 1-3 (1-2)

V sobotu naše fotbalisty čekal nelehký úkol, když zajížděli na půdu Slavoje Petřvald, který ještě minulou sezónu válel 1.B třídu. Momentálně se pohybuje ve středu ligové tabulky, a proto nebylo překvapením, že v tomto zápase chtěl uspět. Počasí bylo deštivé, a hrstka diváku, která na tento duel dorazila, byla zvědavá jak se sním oba celky vypořádají.

Domácím se vstup do zápasu vydařil náramně, když hned první střelu brankář Tvardík neudržel, a míč po jeho rukavicích sklouzl za postranní čáru. Po následném rohovém kopu se domácí ujali vedení 1-0. Hráči FCHB však brzy odpověděli, když ve 4. minutě po nádherném centru Zdražila hlavou srovnal na 1-1 Baranek. V 10. minutě se mohl do listiny střelců zapsat Směták, ale jeho hlavičku brankář domácích vytlačil nad břevno. Ve 23. minutě hráč Slavoje vyslal jedovatou střelu směrem na Tvrdíka, ale ten ji bravurně kryl. Ve 25. minutě měl skvělou příležitost Vohánka, ale jeho hlavička směřovala nad bránu domácích. Bludovičtí v prvním poločase působil na hřišti lepším dojmem. Odměnou jim byla ve 44. minutě druhá branka, kterou vsítil Šturc. Do šaten se šlo po zásluze za stavu 1-2 pro Bludovice.

Po změně stran měl první příležitost Vohánka, ale jeho pokus skončil těsně vedle domácí brány. V 55. minutě se v pokutovém území Petřvaldu krásně uvolnil Baranek, který našel Vohánku, a ten z otočky pojistil vedení hostů. V 56. minutě za stavu 1-3 trenér Bariš poslal místo Baranka na hřiště Brinzíka. Domácí nechtěli svou kůži prodat lacino. V 62. minutě měli skvělou příležitost ke vstřelení kontaktní branky, ale jejich pokus minul Tvardíkovou bránu. Na opačné straně měl možnost skórovat Brinzík, ale ani jeho dorážka po Zdražilově střele nenašla svůj cíl. V 67. minutě po přímém kopu Smětáka zachránilo domácí břevno. V 69. minutě měli petřvaldští poslední příležitost utkání zdramatizovat, ale míč za záda Tvrdíka se jim dostat již nepodařilo. Hráči FCHB pokračovali ve vysokém nasazení a osudy utkání neponechali náhodě. Během posledních 20 minut si vypracovali spoustu šancí, ale ani jednu z nich se jim nepodařilo proměnit v gól. V 81. minutě došlo ještě k jednomu střídání ve žluto- zelených dresech, když místo Antonczyka se do hry zapojil Vítek.  Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím našich hráčů v poměru 3-1.

Naši hráči tentokrát podali po celé utkání skvělý výkon. Předčili svého soupeře rychlostí, bojovností, nasazením a touhou po vítězství. Díky této výhře náš tým nadále vede ligovou tabulku s jednobodovým náskokem před mužstvem FK Těrlicko. To bude naším dalším soupeřem. Věříme, že v utkání podzimu, hráči Bludovic předvedou opět famózní výkon a jejich fanoušci je v hojném počtu podpoří!!!! FCHB do toho!!!!!!

Sestava FCHB:  Tvardík  –  Wodecki, Směták, Zedník©, Timp  – Zdražil, Kvapil J., Antonczyk (81. Vítek), Šturc  – Vohánka, Baranek (56. Brinzík)

Branky FCHB: Baranek, Šturc, Vohánka

Žluté karty FCHB: Wodecki, Kvapil J., Vohánka
 
« ZačátekPředchozí71727374757677DalšíKonec »

Strana 71 z 77

Příští zápas - muži

Neděle, 27. květen 2018  v 17:00 
Okresní přebor mužů 2017-2018
FC H. Bludovice
FC H. Bludovice
VS H. Žukov
H. Žukov
Statistika sezóny
Předchozí vzájemný zápas 19.8.2017
Okresní přebor mužů 2017-2018
H. Žukov - FC H. Bludovice   3:5

Tabulka - muži

Okresní přebor mužů 2017-2018
  ZSk.B
Sn Záblatí1757:2145
2 FC H. Bludovice1761:2738
TJ Petřvald1744:2335
Louky1737:3234
FK Těrlicko1753:3427
H. Žukov1744:4222
B. Rychvald1727:3622
Sj Petřvald1734:3120
G. Havířov1741:4818
10 B. F. Orlová1723:4613
11 Sn Havířov1733:4812
12 V. Bohumín1721:874

Příští zápas - starší žáci

Neděle, 27. květen 2018  v 14:30 
Okresní přebor starší žáci 2017-2018
Horní Bludovice
Horní Bludovice
VS Horní Žukov
Horní Žukov

Příští zápas - ml.přípravka

Pondělí, 21. květen 2018  v 17:00 
Okresní soutěž mladších přípravek 2017-2018
D. Datyně
D. Datyně
VS FC H. Bludovice
FC H. Bludovice
(v Dolních Datyních)bottom

Copyright © 2009 - 2018 FC Horní Bludovice