top
logo


Přihlášení

S Návsím výhra PDF Tisk Email
Pátek, 14 Srpen 2009 12:15

FC Horní Bludovice – TJ Návsí  2-0 (2-0)

Zápas se od první minuty hrál oboustranně tvrdě, ale korektně. Naše mužstvo nastoupilo opět s několika nováčky v sestavě, a po několika minutách si vytvořilo první šance. Ve 23 min. po nádherné akci z levé strany, poslal centr do vápna Pašek a nabíhající Baranek přesnou hlavičkou nedal brankáři hostů šanci, 1-0. Po vedoucí brance se naši hráči uklidnili a předváděli skvělou hru. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Tentokrát se povedla hezká standardní situace z pravé strany. Volný přímý kop zahrával Zedník, a míč směřující do šestnáctky našel hlavu Paška a bylo to 2-0. Po celou dobu obě mužstva hrály rychlý a pohledný fotbal. Diváci, kteří na tento přípravný zápas dorazili, určitě nebyli zklamaní předváděnou hrou .

Po přestávce. trenér domácích Bariš dal možnost hráčům z lavičky. Ze hřiště odešel Zedník a a Baranek, a nahradili je Smětak a Čamaj. Hra ve druhé půli už neměla takové tempo jako v první, a na hráčích se projevila únava ze sobotního turnaje. Soupeř se snažil o zvrácení výsledku, ale naši fotbalisté je k žádné vážnější situaci nepustili, a tak utkání skončilo vítězstvím hráčů FCHB 2-0.

Bylo to zajímavé utkání, které nám ukázalo na čem je ještě třeba zapracovat před začátkem nové sezóny.

Branky FCHB: Baranek, Pašek
Sestava FCHB: Tvardík – Jasiok, Zedník, Lenčo, Slivka – Timp, Antonczyk, Pašek, Švirk -  Vohanka ,  Baranek
náhradnici: Smětak, Čamaj

 
Na turnaji v Dolních Datyních druzí PDF Tisk Email
Středa, 12 Srpen 2009 12:50

V sobotu se v Dolních Datyních konal fotbalový turnaj za účasti naších fotbalistů. Ti si vedli výborně a obsadili skvělé druhé místo.

FC Horní Bludovice – TJ Sokol Václavovice  5-3 (1-0)

Naše mužstvo začalo 1. poločas s respektem a čekalo se, co předvede soupeř. Po 15 minutách hry jsme začali soupeře přehrávat, a kombinační hrou jsme si začali vytvářet brankové příležitosti. Soupeř ohrozil naši branku dvakrát, ale výborně chytající Klemens jejich šance zneškodnil. Brankář chytal za naše mužstvo poprvé a ukázal své kvality a schopnosti. Ke konci 1. poločasu po krásné akci otevřel skóre Zdražil a vedli jsme 1-0.
Ve 2. poločase jsme soupeře přehrávali ve všech činnostech a skóre narůstalo až na 5-0 v náš prospěch. Obrana pracovala velmi dobře a v záložní řadě hrál skvěle Kvapil. Za tohoto stavu došlo k částečné ztrátě koncentrace, čehož soupeř dokázal využít a vstřelil postupně 3 góly. To už v naší bráně stál Tvardík. Hrálo se za velkého horka, které hráčům ubíralo síly, ale zápas dotáhli do zaslouženého vítězství a postupu do finále!
Branky FCHB: Zdražil, Zedník, Fišer, Brinzík, Kvapil
Sestava FCHB: Klemens – Švirk, Zedník, Zdražil, Fišer – Wojnar, Timp, Šturc, Kvapil -      Vohanka, Brinzík  náhradníci: Tvardík, Vítek (hokejové střídaní)
Druhým finalistou se stal tým TJ Petřvald, který na penalty porazil pořádající oddíl Dolních Datyní 6-5, když zápas v základní hrací době skončil 3-3.

FC Horní Bludovice – TJ Petřvald  2-3 (1-1)

Finálový zápas o vítěze turnaje se hrál až v 17 hodin a 5 hodinová pauza hráčům v úmorném vedru nepřidala nic dobrého a spíš jim ubrala sil.
Zápas začal z obou stran opatrně. Mužstvo z Petřvaldu pomalu začalo přebírat iniciativu a vytvořilo si několik šancí, které však brankář Tvardík zneškodnil. První gól vstřelil soupeř, ale naše hráče to zdravě nabudilo a začali jsme být lepším týmem na hřišti. Náš tlak vyústil ve vyrovnávací Paškův gól a do kabin se šlo za stavu 1-1.
Ve 2. poločase jsme začali náporem, ale fotbalové štěstí jsme tentokrát neměli. Postupně jsme nastřelili 3 tyče a jedno břevno!!! Až gól Vohanky v 80 minutě nás uklidnil a zaslouženě jsme vedli. Pak se ale na hráčích projevila dlouhá pauza mezi jednotlivými zápasy, a některým naším fotbalistům evidentně docházely síly, čehož soupeř využil,  a v samém závěru utkání nám vstřelil 2 branky. Potom už následoval jen konečný hvizd sudího.
Branky FCHB: Pašek, Vohanka
Sestava FCHB: Tvardík – Zdražil, Zedník, Vícha, Švirk – Pašek, Wojnar, Kvapil, Timp – Fišer, Vohanka  náhradníci: Daneček, Brinzík, Gvuzd, Šturc
Celkově naše mužstvo ani v jednom utkání nezklamalo a projevilo své kvality. V obou utkáních se celkově vystřídalo 16 hráčů. Někteří za nás nastoupili poprvé, ale nikdo nezklamal. Někteří nováčci dokonce mile překvapili. Celkově pěkné 2. místo v kvalitně obsazeném turnaji je odměna všem naším hráčům, trenérům a realizačnímu týmu, který se na účasti našeho mužstva na tomto turnaji podílel. Všichni si zaslouží dík!!!!
V zápase o celkové 3. místo porazili Dolní Datyně tým Václavovic 6-1 (2-0).

 
Naší fotbalisté zahájili přípravu prohrou PDF Tisk Email
Pondělí, 20 Červenec 2009 15:30


Finstal Lučina - FC Horní Bludovice 5 - 3

K prvnímu přátelskému utkání před novou fotbalovou sezónou 2009/2010 se sešli fotbalisté Horních Bludovic. Na hřišti Finstalu Lučina nastoupili proti místnímu týmu. Pod vedením nového vedoucího mužstva pana Alexe Stokláska a bývalého vedoucího Jindřicha Stockera se v přípravném zápase vystřídalo 17 hráčů. Základ tvořili kmenoví hráči, kteří byli doplněni hráči, které jsme chtěli vyzkoušet a v případě spokojenosti s jejich výkonem uvažovat o posílení stávajícího kádru. V prvním poločase jsme nastoupili v této sestavě : Kvapil Miroslav/ČSAD HAVÍŘOV/ , Švirk Stanislav, Zedník Miroslav, Lenčo Petr/HORNÍ SUCHÁ/, Zdražil Michal, Wojnar Jan, Čopák Robin, Brindzik Tonda, Bezdíček Michal,Tvardík Marek, Jakub Timp/MFK HAVÍŘOV/. Do druhého poločasu ještě nastoupili tito hráči : Bartoš Jakub, Směták Kamil, Antonczyk Marek, Vítek Martin, Škoda Jiří, Brindzík Tomáš. Ze zkoušených hráčů mile překvapili svým výkonem brankář Kvapil Mirek, Timp Jakub, Směták Kamil, Lenčo Petr. K utkání samotnému : prohrávali jsme 0:1 po nedorozumění v obraně a vlastní brance, na 1:1 vyrovnal Robin Čopák po pěkné kombinaci.Na 2:2 vyrovnával Marek Antonczyk, na 2:3 pro Bludovice upravil po pěkné kombinaci a pěkné hlavičce Kamil Směták. Pak už stříleli branky jen domácí hráči a třemi brankami otočili stav utkání na 5:3. Nutno podotknout, že utkání dohrávali vesměs zkoušení hráči. Myslíme si, že utkání splnilo to,co jsme od něho očekávali i přes nepříznivé podmínky v druhém poločase, kdy se hrálo za silného větru a deště.

 
Soutěže jsou rozlosované PDF Tisk Email
Neděle, 19 Červenec 2009 16:35


Koncem minulého týdne proběhl losovací aktiv Okresního fotbalového svazu Karviná, kde obě naše mužstva poznaly program svých soutěží pro nový ročník 2009/10.

Muži začnou nový ročník paradoxně tak jak starý ročník končili tzn. na hřišti Věřňovic v neděli 23.8.2009. Zbývá jen věřit, že i ze stejným výsledkem. Celá soutěž před začátkem doznala podstatné změny. Okresní přebor již nemá 18 týmů jako tomu bylo v ročníku 2008/09, nýbrž týmu 12. Zbývajících 6 týmu bylo zařazeno do nově vzniklé okresní soutěže. Nový soutěžní ročník okresního přeboru tak bude hodně zajímavý, jelikož se bude hrát nejen o postupové místo, ale také o sestup.

Okresní přebor však nebude jedinou soutěží, které se mužstvo mužů FCHB zúčastní. Po dvouleté přestávce se zúčastníme i soutěže pohárové, kde v prvním kole narazíme na tým TJ Petřvald. Termín zápasu je stanoven na 26.8. 2009 na hřišti soupeře. V případě úspěchu našich fotbalistů, se fandové mohou těšit na atraktivního soupeře, kterým je IRP Český Těšín hrající krajský přebor.

Dorostenci FCHB začnou svou soutěž o den dřív, a to 22.8. 2009 na půdě Bohumína – Záblatí. Nový ročník okresního přeboru dorostenců bude mít 13 účastníků, a nejlepší z nich si zajistí postup do krajské soutěže.

V novém ročníku dochází také k podstatné změně odehrávání domácích zápasů, kdy dorostenci budou hrát své utkání v neděle, jako předzápas mužů.

Na závěr zbývá jen popřát naším mužstvům mnoho úspěchů v novém ročníků, a fanouškům mnoho krásných fotbalových zážitků.

 
« ZačátekPředchozí717273747576DalšíKonec »

Strana 76 z 76

Příští zápas - muži

Podzimní část skončila

Tabulka - muži

Okresní přebor mužů 2017-2018
  ZSk.B
Sn Záblatí1137:1627
2 FC H. Bludovice1144:2125
FK Těrlicko1144:1624
Louky1129:2124
TJ Petřvald1125:1522
Sj Petřvald1125:2016
B. Rychvald1116:2015
H. Žukov1130:3213
G. Havířov1131:3311
10 B. F. Orlová1114:348
11 Sn Havířov1119:305
12 V. Bohumín1113:691

Příští zápas - starší žáci

Podzimní část skončila

Příští zápas - ml.přípravka

Podzimní část skončilabottom

Copyright © 2009 - 2018 FC Horní Bludovice