logo

Dva rozdílné poločasy PDF Tisk Email
Čtvrtek, 18 května 2017 19:00

TJ Viktorie Bohumín - FC Horní Bludovice 1-5 (1-1)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli k poslednímu týmu tabulky, kde jsme věděli, že nás nečeká fotbalově nic lehkého. Skóre zápasu otevřel ve 20. minutě Ledvina svou pohotovou dorážkou, po krásné hlavičce Béreše do břevna. Domácí srovnali v 33. minutě po naší chybě. Několik šancí jsme nedokázali využít a herní projev byl z naší strany v první půli hodně špatný.

Před druhým poločasem zaznělo v šatně několik ostřejších slov vůči hráčům FCHB. Hra v druhé půli byla úplně jiná než v první a na hře to bylo vidět. V 56. minutě rozehrával přímý kop z levé strany Holiš a ve vápně nám své umění ukázal bombér, když hlavou nekompromisně zavěsil do sítě 1:2 pro Bludky. Další trefa přišla v 64. minutě, kdy si Cíleček narazil balón s Bérešem a prvně jmenovaný navýšil stav na 1:3. Když běžela 69. minuta, potvrdil svou střeleckou formu opět bombér po ideální přihrávce od Fišera zvýšil skóre na 1:4 pro FCHB. Hned o minutu později zvýšil vedení svým druhým gólem Cíleček. Skóre se mohlo navyšovat, ale některé šance jsme už gólově nedokázali využít. Diváci mohli vidět fotbal dvou rozdílných poločasů. A tak závěrem velké díky všem borcům FCHB a našim skvělým fanouškům za velkou podporu během zápasu. A srdečně všechny zveme na naše poslední domácí utkaní v neděli 21. 5. v 17.00 hodin s Těrlickem.

Sestava FCHB: Ryšánek - Zika M., Zika R., Háky, Schindler – Wojnar (46. Fišer), Mik, Holiš (76. Tyrlík), Cíleček – Ledvina (82. Foniok), Béreš (73. Vydiolek)

Náhradníci FCHB: Vydiolek, Fišer, Tyrlík, Foniok

Branky FCHB: Béreš 2, Cíleček 2, Ledvina