logo

Remíza k postupu nejspíš nestačí PDF Tisk Email
Středa, 14 Červen 2017 17:30

MFK Havířov B - FC Horní Bludovice 1-1 (1-0)

Ve šlágru kola jsme zajížděli k poslednímu utkání sezóny 2016-2017 k rezervě Indiánu. Domácí posílení o několik hráčů z divizního áčka se ujali od úvodního hvizdu aktivity a svůj tlak korunovali v 21. minutě gólem Pištěka. Diváci  na tribunách (cca 400) viděli velmi zajímavé utkání z obou stran, famózní zákroky brankářů, hru obou týmu nahoru a dolů a mnoho šancí. Ale na další gól si museli počkat až do 83. minuty, kdy nám na pravé straně Ledvina předvedl přímočarou  individuální akci a v malém vápně našel žolíka Fišera a jeho trefa (byl na hřišti pouze 3 minuty) znamenala  srovnání na 1:1. V závěrečných minutách jsme si vytvořili tlak a už to vypadalo, že je postupový gól na spadnutí, ale domácí z brankové čáry míč odehráli do bezpečí. Infarktový závěr zápasu už skóre neposunul a tak závěrem jen velké poděkování obou týmům za předvedenou hru, která se musela divákům líbit. Všem hráčům FCHB, Fans FCHB a funkcionářům FCHB velké poděkování za celou sezónu.

K zápasu je k vidění Reportáž i Fotografie.

Sestava FCHB: Ryšánek - Zika M., (79. Fišer), Zika R., Háky, Schindler (89. Slivka) -Wojnar, Mik, Holiš, Cíleček – Vydiolek (56. Ledvina), Béreš

Náhradníci FCHB: Fišer, Slivka, Tyrlík, Ledvina

Žlutá karta FCHB: Zika M., Wojnar, Mik, Holiš, Béreš

Branka FCHB: Fišer