Přihlášení

Důležitá výhra v Loukách PDF Tisk Email
Pondělí, 16 Duben 2018 18:00

TJ Lokomotiva  Louky - FC Horní Bludovice 0-3 (0-2)

V 17. kole okresního přeboru mužů zavítali naši hráči na hřiště Lokomotivy Louky. Soupeře, kterého v tabulce od nás dělil pouhý bod, naši hráči od začátku přehrávali a s přibývajícím koncem prvního poločasu, si vytvářeli brankové příležitosti. Tento narůstající tlak přetavil v 41. minutě útočník Emil Béreš v úvodní branku zápasu, když zužitkoval krásnou kolmou přihrávku ze středu pole a v samostatné akci nedal domácímu brankáři šanci. Naši hráči povzbuzeni touto brankou do šatny, ještě víc zvýšili úsilí. Po faulu ve středu hřiště, a po rozehrání standardní situace, propadl míč až na levou stranu k Davidu Cilečkovi, který povedeným centrem vrátil míč před bránu, kde Jan Cenek neomylně zvýšil na 2-0 v náš prospěch, a tímto uzavřel poločasový výsledek.

Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal. Naši hráči kontrolovali své vedení a v 62. minutě z přímého kopu krásnou střelou do šibenice domácí brány zvýšil na 3-0 David Cileček. Průběžně v druhém poločase se na hřišti objevili všichni naši náhradníci a mužstvo si dokráčelo ke klidnému vítězství 3-0!

DÍKY VŠEM HRÁČŮM FCHB A FANOUŠKŮM, KTEŘÍ NÁS PŘIJELI PODPOŘIT.

Sestava FCHB: Ryšánek David - Zika Marek, Jeziorski David, Háky Michal (C), Schindler Matěj (80. Vít Všetička) - Wojnar Jan (69. Rostislav Feik), Kaleta Tomáš (58. Zika Radek), Mik Patrik,  Cileček David - Cenek Jan, Béreš Emil (80. Ondřej Baláž)

Náhradníci FCHB: Zika Radek, Baláž Ondřej, Všetička Vít, Feik Rostislav

Branky FCHB: Béreš Emil, Cenek Jan, Cileček David

Žluté karty FCHB: Jeziorský David, Schindler Matěj, Baláž Ondřej