top
logo

TJ Baník Rychvald - FC Horní Bludovice 1-1 (1-1)
Ani ve druhém jarním utkání OPM nedokázali fotbalisté FCHB svého rivala porazit, když na půdě Baníku Rychvald remizovali. Jedinou branku FCHB zaznamenal Kubovič.
Deluxe News Pro - Copyright 2009,2010 Monev Software LLC
Na úvod jara prohra PDF Tisk Email
Středa, 10 Duben 2019 18:00

FC Horní Bludovice - TJ Slovan Horní Žukov 2-4 (1-4)

Vstup do jarní části OPM se našim fotbalistům nevydařil, když na domácím hřišti podlehli celku Horního Žukova. Hned v úvodu jsme si vytvořili šanci, ale mělo to katastrofální následek. Hráč hostí Misiarz, který stál osamocen na polovině hřiště si lehce poradil s naší obranou a překonal, někdy se štěstím a neodpískaným ofsajdem a to čtyřikrát. My jsme se zmohli akorát na korigování výsledku. Trefil se Kaleta po centru Wojnara a na 2:4 přihrával Madunickému Radek Zika. Máme z tohoto utkání smíšený pocit a snad najdeme sílu a chuť vyhrávat. Můžeme už tuto sobotu na hřišti Baníku Rychvald.

Spolupracujeme s:

Sestava FCHB: Kulhánek - Zika R., Háky, Kaleta (88. Šindlár), Wojnar (72. Madunický), Mik, Tyrlík (80. Lipták), Fišer (52. Mikulec), Zika M., Bezdíček, Slivka (26. Hruška)

Branky FCHB: Kaleta, Madunický

Žluté karty FCHB: Slivka

Generálka se nevyvedla PDF Tisk Email
Středa, 03 Duben 2019 20:00

TJ Slovan Havířov – FC Horní Bludovice 2-0 (0-0)

Generálka na jarní část sezóny OPM nevyšla. Slovan Havířov nás na svém hřišti porazil 2-0. První poločas jsme neohrozili brankáře domácích a nevytvořili jsme si žádnou gólovou příležitost, a tak skončila první půle bez branek. Do druhého poločasu jsme prostřídali další hráče a obraz hry z naší strany se neměnil. Slovan využil našich hrubých chyb a potrestal nás dvěma góly. Nejen že jsme předvedli mizerný výkon a prohráli jsme, ale také se zranil Petr Kubovič a možná nám bude chybět v prvním mistrovském utkání, které se odehraje v neděli proti Hornímu Žukovu.

Sestava FCHB: Kulhánek – M. Zika, T. Kaleta, F. Slivka, T. Tyrlík – J. Wojnar (55‘ V. Šindlář), R. Zika (55‘ D. Medunický), M. Mikulec (55’ Ryszka), D. Lipták – P. Kubovič (45’ M. Ryszka), L. Fišer

Domácí prohra se Slovanem PDF Tisk Email
Středa, 27 Březen 2019 17:00

FC Horní Bludovice – TJ Slovan Havířov 3-4 (1-3)

V přípravném utkání, poprvé hrané na domácím, perfektně připraveném trávníku, jsme opět nezvítězili. Už v kabině před utkáním jsme si museli vyjasnit pravidla, jak dál budeme jako mužstvo pracovat. Taktika, s kterou jsme na soupeře vyrukovali, nebyla účinná. A možná větší problém, než hráči Slovanu Havířov nám dělal míč. Slovan nás předčil ve všech herních činnostech. Čeká nás ještě jedno přípravné utkání, a to je poslední šance se dostat do herní pohody.

Sestava FCHB: Kulhánek, Zika M., Slivka, Zika R., Šindlář, Madunický, Hruška, Mikulec, Tyrlík, Kubovič, Fišer, Ryszka, Kukučka, Lipták

Branky FCHB: Kubovič, Lipták, Zika R.

Další přípravné utkání se odehraje 31. 3. v 16.00 hodin na hřišti Slovanu Havířov. Sraz hráčů v 15.00 hod. u kabin v Havířově.

Horní Suchá o gól lepší PDF Tisk Email
Středa, 06 Březen 2019 18:00

FK Depos Horní Suchá -  FC Horní Bludovice 3-2 (3-2)

Odehráli jsme další utkání v rámci zimní přípravy. A jak minule náš největší problém je docházka. Někteří hráči jsou nemocní nebo pracovně vytížení a co nás nejvíce trápí, jsou ti, kteří se ještě nezapojili.

K utkání jsme museli požádat na každý poločas dva dorostence z Horní Suché, kteří svým výkonem nezklamali, ba naopak jejich výkon byl velmi dobrý. Naši hráči utkání zvládli velice dobře takticky a byli jsme domácím rovnocenným soupeřem. Hned v úvodu utkání jsme zaskočili Suchou rychlou kombinací a po přihrávce Marka Ziky zakončil Kubovič. Několik našich hrubých chyb jak v rozehrávce, tak v pokrytí hráčů, postačil k tomu, aby se fotbalisté Deposu dostali do dvoubrankového vedení. Na konci první půle Šindlář našel krásnou přihrávkou Kuboviče a ten druhou brankou snížil na 3-2. Ve druhé půli domácí pokračovali v náporu, ale další branka už nepadla.

Sestava FCHB I.pol.: Kulhánek – Zika M, Slivka, Dominik (HS), Šindlář – Tyrlík, Zika R., Hruška, Marek (HS) – Kubovič, Fišer

Sestava FCHB II.pol.:  Kulhánek – Zika M., Slivka, Fišer, Šindlář – Tyrlík, Zika R., Hruška, Milan (HS) – Kubovič, Kuba (HS)

Branky FCHB: Kubovič 2

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »